Hizmetlerimiz2017-11-02T19:56:39+00:00

İnternet ve Teknoloji Alanında İhtiyacınız Olan Her Konuda Hizmet!

E-Ticaret alanında bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Başta E-Ticaret Sistemleri olmak üzere, E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Hosting, E-Ticaret SEO ve E-Ticaret SEM konularında müşterilerimize destek vermekteyiz. E-Ticarete başlarken bu işi bilen biri veya bir kurumdan danışmanlık almak; sizi ve işinizi geliştirir, ilk başlarda herkesin düştüğü hataları bilmenizi ve aynı hatalara düşmemenizi sağlar. E-Ticaret alanındaki tecrübemiz ve deneyimli çalışanlarımız size bu yolda ışık tutacak. Siz ise sadece işinizi geliştirmeye vakit ayıracaksınız.

E-Ticareti herkes yapabilir. Başarılı olmak tecrübe ister!

Bilgi Alın!

SEO günümüzde çok popüler olmuş ve görünüşe göre olacak bir uzmanlık alanı. Popülerliğin arkasında aslında trajikomik bir durum yatıyor. Bilgisiz tecrübesiz binlerce kişi ve kurum bu alana geçiş yapmakta. SEO konusunda tecrübeli bilgili bir ekipten yardım almak hem size hem de işinize en büyük yatırımdır.

SEO harcaması yapmadan önce mutlaka bizimle görüşün.

SEO Bilgi

Tecrübeli ekibimiz ve iş ortaklarımız ile web, mobil ve masaüstü uygulamalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda tasarım alanında da hizmet vermekteyiz.
Web uygulamalarında PHP kullanmaktayız.
Mobil uygulamalarda Android Platformuna uygulama üretmekteyiz.
Masaüstü uygulamalarda ise ağırlıklı Java ile çözüm sağlamaktayız.

Projenizi bize iletirseniz sizlere yardımcı olabiliriz.

Bilgi Alın!

Sosyal Medya Danışmanlığı size veya şirketinize büyük fayda sağlamaktadır. İmaj oluşturmak ve imaj tazelemek için en iyi yöntemlerden biridir. Yeni Medya ile eski bildiklerinizi unutun. Yeni Dünyada Yeni Medya ile kendinizi veya şirketinizi sektöründe daha iyi bir konuma oturtalım. Bizim yaptığımız Sosyal Medya Danışmanlığı, sadece sosyal medya hesaplarını yönetmek anlamına gelmemektedir. Bu uzmanlık isteyen çok daha kapsayıcı bir iştir.

Sosyal Medya da sizi veya kurumunuzu tanıtalım. Sosyal Medya Stratejinizi oluşturup uygulamaya geçelim.

Detaylı Bilgi

Alanlarında uzman kadro.

Her biri alanında uzman kadro ile çalışmak işinize büyük katkı sağlar. Vakit kaybı yaşamadan hızlı ve güvenli şekilde işinizde kar oranınızı arttırabilirsiniz.

11 yıllık tecrübe.

Amerika’ yı yeniden keşfetmenin bir anlamı yok. 11 yıllık tecrübemiz ile size ve işinize ışık tutabiliriz. Herkesin yaptığı hataları yapmaktan kurtulmuş olursunuz ve 1-0 öne geçersiniz.

Bayimiz olun.Siz de kazanın.

Hemen bayimiz olun ve yüksek kar oranları ile kazanmaya başlayın. Bölge bayilikleri bitmeden yerinizi alın. Bayilik için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.