SEO

/SEO
SEO2017-11-02T19:56:39+00:00

SEO Danışmanlığı

SEO Nedir?

Öncelikle SEO sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkarma işlemine verilen isimdir. İngilizce den hayatımıza giren Search Engine Optimization Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu dur.

Bir sene öncesine kadar kötü yollarla bilgisiz veya yetersiz kişiler tarafından yapılan ve sonuçları ağır olan bir işlemdi. Google algoritmasındaki değişiklikler sayesinde kötü yolla yapılan bu işlemlerin bir nebzede olsa önüne geçilmiş durumdadır.

Bu çalışma sadece Google a özel yapılan bir şey değildir. Google gibi bir çok arama motoruna aynı anda fayda sağlaması gerekmektedir. Ülkemizde en çok Google kullanılsa da Yandex ve Bing de %15-20 arasında bir kullanıma sahiptir. Bu yüzdendir ki SEO çalışması Google a özel değil arama motorlarının geneline özel bir çalışma olması her zaman başarıya bir adım daha yakın olmak demektir.

Ülkemizde bir SEO Uzmanının aylık ortalama maaşı 3.000 TL civarındadır. Ve tek başına çalışmak zorundadır. Bunun yerine Ajanslarının seçilmesinin sebebi bu fiyatlara sizin için birden fazla SEO Uzmanının sizin sitenizle ilgilenmesidir. Bu çalışma aynı zamanda Sosyal Medya ile de bağlantılı gittiğinden tek kişinin tüm bunlarla ilgilenmesi daha da zorlayıcı olmaktadır.

MedyaZ olarak her bütçeye ve siteye uygun SEO Çalışmalarımız bulunmaktadır. Aylık SEO Danışmanlığı, 6 Aylık SEO Çalışması, E-Ticaret SEO, Profesyonel SEO olmak üzere 4 farklı kategoride SEO hizmeti vermekteyiz.

Tüm SEO Çalışmalarının ortak özellikleri şu şekildedir:

  • 7 kişilik uzman ekip.
  • 11 yıllık tecrübe.
  • Haftalık raporlama.
  • Telefon ve mail desteği.
  • Sitenizin sürekli incelenmesi.
  • Stratejik planlama.
  • Sitenizi kendi sitemiz gibi inceleriz ve hataları size bildiririz.

SEO Başarısı

Bizim için öncelikli olan hizmetlerimizdeki başarımızdır. Her ay bir önceki aydan daha iyi konuma gelmenizi garanti ediyoruz. %95 oranında bunu başarıyoruz. %5 lik kısım ise olası Google Algoritma değişiklikleri sonucu oluşan sıra değişimleri olup bir sonraki ay o kelimelerde de başarı sağlamaktayız.

Bir çok firmanın işine yarayabilecek(e-ticaret hariç) Aylık SEO Danışmanlığı düzenli bir çalışma formatına sahiptir. Fakat söz konusu Google algoritma değişimleri yüzünden aylık net hedefler saptanamaz. Aylık olarak yapılan çalışmalarla yükseliş garanti edilebilir. Her ay yapılan çalışma sonrasında aylık performans çıkartılır ve bir sonraki ayın çalışmaları için bütçe oluşturulur.

Unutmayın! SEO çalışmalarında belirli bir sürede belirli bir konum garantisi verilemez. Bu garantiyi verenler Google mantığını bilmeyen veya kandırmaya yönelik işlem yapan kişi ve ajanslardır.

Garanti SEO!

Size yükselme garantisi veriyor. Her ay bir önceki aydan daha yukarıda olma garantisi. İlerleme sağlanamayan kelimelerde sadece bir sonraki ayı kapsayan o kelime için ücretsiz yükseltme yapma garantisi.