Sosyal Medya Danışmanlığı

/Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı2017-11-02T19:56:39+00:00

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya varlığı dünyada 10 yıldan fazladır olmasına rağmen ülkemizde son 4-5 yılda ilgi görmeye(bilinmeye) başlamıştır. Sosyal Medyanın sadece iletişim amaçlı kullanılması büyük bir yanlıştır. Sosyal Medya geleceğin pazarlama yöntemi olarak adlandırılması sosyal medyanın aslında çok büyük bir avantaj ile geldiğinin göstergesidir.

Sosyal Medya Danışmanlığı Türkiye’de daha yeni yeni önem verilen bir hizmet türü. Gelişme evresini tamamlamamış,  bir çok kişi ve ajans tarafından çok yanlış anlaşılan bir hizmet türü!

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medyanın sadece Facebook ve Twitter dan oluştuğunu düşünmek, sadece bu platformlara özel strateji belirlemek ve bu sosyal medya platformlarından gelen istekleri yanıtlamak bu yanlış anlaşılmanın en büyük kanıtı.

Günümüzde SEO (Search Engine Optimization), SMO (Social Media Optimization) ve SMM (Social Media Marketing) çok farklı alanlar gibi görülse de bir Sosyal Medya Danışmanlık Ajansının bu alanlarda yeterlilik göstermesi gerekmektedir.  Tüm bunlar birbiriyle iç içe olan ve biri olmadan diğerinin faydasının tam olarak sağlanamadığı alanlardır.

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetinden verim alabilmek için bir anlamda şirketinizin iç işleyişini aldığı brief ler ile iyi anlamış ve yeri geldiğinde belirlenen alanda bağımsız karar alabilen ve hızlı müdahele edecek bir ajans ile çalışmanızdır. Bu şekilde olası krizler büyümeden engellenebilir, kızgın gelen müşterileriniz mutlu müşteri olarak geri gönderilir. Buda size ve markanıza artı değer katar.

Sosyal Medya Danışmanlığı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Web Sitesi (gerekli)

Daha önce başka bir ajans veya uzman ile çalışıldı mı? (gerekli)
EvetHayırKendimiz çalışma yaptık

Konu

İletiniz (Ayrıntıları yazınız)