Web Hosting

/Web Hosting
Web Hosting2018-12-29T17:05:55+00:00

Web Hosting

Web hosting her web sitesinin yayınlanması için gerekli bir hizmettir. Güvenliği ve hızı arttırılmış Linux sunucularımızda %99.3 Uptime oranı ile sorunsuz Web Hosting hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

web hosting paketleri

Web Hosting Özellikleri

SSD Hosting eski tip hostinge göre daha hızlı, daha güvenilir ve daha çevre dostudur. SSD harddiskler sayesinde performans %300, yeni ziyaretçi kazanımı %200 artmaktadır. SSD harddiskler sayesinde 4 ana başlıkta fayda sağlayabilirsiniz.

  1. Arama Motoru Sıralamasında Daha Üste Çıkmak
  2. Sayfaların Hızlı Açılmasını Sağlamak
  3. Müşteri Kazanımı
  4. Daha Fazla Sorunsuz Çalışma Süresi
  5. Çevre Dostu
linux server

Tüm sunucularımızda Linux işletim sistemleri kullanılmaktadır. Centos/Ubuntu/Debian işletim sistemleri sunucu içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Sunucularımızın hepsi günlük güvenlik kontrollerine tabi tutulmaktadır. Günlük olarak güvenlik güncellemeleri, haftalık olarakta yazılım güncellemeleri yapılmaktadır. Sunucularımız yedekli veri merkezlerinde tutulmakta ve her hangi bir kesintiye karşı alınabilecek tüm önlemler alınmış durumdadır. %99.1 Uptime oranımızla 1500+ müşteriye hizmet vermekteyiz.

Paylaşımlı sunucularımızda Cpanel/WHM kullanmaktayız. Cpanel kullanımı en basit ve en işlevli panel olarak dünyaca ünlü bir paneldir. Bir çok firma Cpanel kullanmaktadır. Paylaşımlı sunucularımızı kullandığınız süre boyunca ekstra bir panel ücreti ödemezsiniz.

linux server

PHP Programlama dili Linux sunucularımızın hepsinde yüklü olarak gelmektedir. Hosting Kontrol Panelimizin bir özelliği olarak istediğiniz PHP sürümünü seçip onu kullanabilirsiniz. PHP 5.6/7.0/7.1/7.2 arasında istediğiniz bir sürümü hosting hizmetinizde kullanabildiğiniz gibi, her klasörde farklı PHP sürümünün çalışmasınıda sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında Yedekleme özelliği mevcuttur. İstediğiniz zaman sitenizi yedekleyebilirsiniz. Sunucu tarafında ise biz Günlük/Haftalık/Aylık olarak yedeklemeler yapmaya devam ediyoruz. Sorun yaşadığınız bir zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Mevcut yedeklerden birinin yüklenmesini sağlayabiliriz.

intel xeon

Sunucularda en performanslı çözüm olan Intel Xeon işlemciler kullanılmaktadır. Intel Xeon işlemciler normal işlemcilerden farkı aşırı yük altında sorun çıkarmadan çalışmasıdır. Yıllık olarak gerekli görüldüğü takdirde işlemci yükseltmeleri otomatik olarak yapılır.

Bireysel Web Hosting
Kurumsal Web Hosting