Kadıköy Web Tasarım

//Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım

kadıköy web tasarım

Modern Web Tasarımları

Kadıköy Web Tasarım firması olarak günümüzün ihtiyaçları haline gelen internetin ve bizlere sunduğu imkanları biliyoruz . Bunun için  programlama dillerinin sürekli güncellendiği günümüz teknolojisini takip ederek web sitelerinizi profesyonel hızlı ve dinamik olarak hazırlamaktadır. İş yerlerinin internet kullanımıyla birlikte hitap ettiği alanlar genişlemekte ve iş gücü arttırma amaçlanmaktadır. Bununla birlikte Web tasarımı firmaları bir çok alanda internet kullanıcılarına hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermek için günümüz teknolojisindeki değişiklikleri sizlere aktarıyor ve uyguluyoruz. Kadıköy Web Tasarım firması olarak 7/24 dilediğiniz zamanda uzman kadromuzdan bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Günümüzde internet kullanımının daha çok telefonlardan kullanıldığını biliyorsunuz. Bundan dolayı internet sayfanızı mobil uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Web tasarımı ile internet sitenizin mobil uyumluluğu olup olmadığı kontrol edilir ve sizler için en iyi şekilde mobil uyumlu bir site yapılmaktadır. Sitenizin hizmet panelinin hosting kontrol paneli mevcuttur.

Kadıköy Web Tasarımı depolama alanı ile ilgili Web Hosting hizmeti sizlere sunmaktayız. Temel Seo      (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerimizle arama motorunda üst sıralarda listelenmesi amaçlanmaktadır . Bu amaçla da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

kadıköy web tasarımıSSL sertifikası sunan Kadıköy Web tasarımı sitenizin güvenliliğini güvence altına alıyor. İstediğiniz siteyi siz bizlere anlatın, biz sizlere modern görünümlü temalar, sizlere özel tasarımlarımız ile ayrıcalıklarımızı ortaya koyalım.

Yönetim panelli yapılan sitelerinizde, sitenizdeki  bilgilerinizi değiştirebilir, kendi sayfanızı düzenleyebilir, ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Sucularımızın %99 uptime süresine sahiptir. Sitenizin güvenliliği açısında günlük olarak antivirüs taraması yapılmaktadır ve saldıralara karşı korunmaktadır.

En güncel yazılımlar Kadıköy Web Tasarımı olarak sizlere sunulmaktadır. Yedeklenmesini istediğiniz bilgileriniz için aylık ya da haftalık olarak sizlerin isteğine bağlı olarak da yapılmaktadır.

Sizde İnternetteki Varlığınızı Güçlendirmek İster misiniz?

Kişiye özel çözümler ile sizin veya işletmenizin tam olarak ihtiyacı olan konularda hizmet paketleri oluşturmamız için bize ulaşıp randevu almanız yeterlidir. En kısa sürede yetkili personelimiz size geri dönüş yapacaktır.

Ayrıntılı bilgi için 0850 885 0 375 nolu çağrı merkezi numarasından veya iletisim@medyaz.net mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

By |2017-11-27T18:05:11+00:00Kasım 27th, 2017|Web Tasarım|0 Comments

About the Author:

MedyaZ İnternet Hizmetleri - Kurumsal ve Bireysel internet hizmetleri. SEO ve Sosyal Medya Danışmanlığı. Web, Wordpress, Mail Hosting hizmetleri.